כבר יכולתם להיות מולטי מותג... 

29 שנות מומחיות בלווי והזנקת המותגים המובילים בארץ ובעולם

למה זה כל כך מורכב? לא מספיק לעצב לוגו יפה ולסגור עניין? MIND THE BRAND
מותג הופך לכזה, כאשר מסה קריטית של אנשים מגיבה אליו, הוא סוחף. לפעמים, כאריזמה פשוטה או גימיק טרנדי יכולים להשיג אותה תוצאה. אבל היא לא נשלטת. מותגים שניתן לבנות בתכנון, אינם רק רעיון מבריק שצץ במקלחת. אלא עבודה מחושבת בכלי אבחון, ניתוח ותפירה של חדר ניתוח קליני. לכן קראנו לה מחשבת המותג. אז קדימה: MIND THE BRAND!

  • יש לכם מושג כיצד נתפס המותג שלכם?
  • מה מתכנן המתחרה שלכם השנה? 
  • מה עשו בארה"ב עם מקרה דומה?
  • מה צפוי בשנתיים הקרובות בענף שלכם?ייחודו של המשרד שלנו הוא 3 עשורים של ניסיון בלווי המותגים הגדולים בעולם ובארץ, תוך פיתוח שיטות ייחודיות. שום דבר לא דומה לאבחון השוק האנתרופולוגי-תרבותי-התנהגותי שלנו. או לתחקיר האופי שלנו. ואפילו, לשיטת גיבוש תוכנית המותג, כעמיד לשנים הבאות. וכמובן, יישומו ובנייתו בפועל כמוצר או שירות, על מתווה השיווק והפרסום שלו. תוך שאנו צועדים אתכם יד ביד עד לתוצאות, אלו שהיו עד לפני חודשים ספורים חלום או חזון בלבד.  
מותגי קריסטל מצליחים כי הם משפיעים
הם משנים את המציאות, את האנשים, את מפת התחרות, ואפילו את הענף שבו הם פועלים. הם באו לשנות. ואתם?שיטת ליטוש רב ממדית לבניית מותגים:

CRYSTAL BRANDS נבנים כגביש בהליך ליטוש רב שכבות וזוויות עד ליצירת מותג נוצץ. משולבים בהם אינספור נתוני אבחון ובניית מותג בהליך חקרני יחיד מסוגו, שהתגבש במשך 30 שנות פיתוח וחקר מותגים ברחבי העולם. כולל אבחנות בין תפיסת הצרכן ותודעת שוק. תגובות תת הכרתיות ביחס למוצר. ניתוח נקודות החולשה וההזדמנות. ניתוחים גאוגרפיים, חברתיים - או הקשרים התנהגותיים היסטוריים בסביבות שונות. אין שום פשרות, כאן לא מוותרים על חקר המתחרים והאסטרטגיות שלהם. או אפיון מגמות השוק ועתידנות. כולל איתור מגמות מחתרתיות או מתחת לרדאר. את התנהגות הצרכן תוקפים מזוית פסיכולוגיות או אפילו רוחנית. ומטפלים במענה להתנגדויות וחסמים. לבסוף, מבצעים ניתוח החזון האישי שעומד מאחורי המותג, לצד אבחון פרסונלי של העומד בראשו. בהתייחס לחולשות הארגון, דילמות פילוסופיות ועוד. אז ורק אז, מתחילים בבניית מותג נועז וחדשני, שמיועד להיות מוביל בתחומו. במסגרת הליך יצירתי, טכנולוגי ואמנותי שמותאם בדייקנות מתמטית כמעט לתוכנית המותג. מה תקבלו?


לוגו + 

חקר ואפיון שוק + 

תוכנית המותג + 

אתר אינטרנט + 

קמפיין פרסומי + 

עיצוב המותג ומוצריו + 

שפת מותג: מילולית ועיצובית + 

ערכת כלים למכירות + 

שיווק דיגיטלי

כבר 29 שנה בונים מותגים מובילים בארץ ובעולם, כדאי להציץ

אולי אתם המותג הגדול הבא? השאירו פרטים ונדבר על זה:

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו פרטים